Lengvaatlečių pergalės: A.Gudžius triumfavo Lenkijoje, D.Dzindzaletaitė – Norvegijoje

Lietuvos lengvaatlečiai Andrius Gudžius ir Dovilė Dzindzaletaitė šventė pergales varžybose Lenkijoje ir Norvegijoje.
Dovilė Dzindzaletaitė
Dovilė Dzindzaletaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Europos čempionas Andrius Gudžius nugalėjo olimpinės čempionės Kamilos Skolimowskos memorialo varžybose Chožuve.

Geriausiu bandymu lietuvis diską nusviedė 66,15 m (66.15-x-64.94-63.99-x-x).

Antrą vietą užėmė lenkas Robertas Urbanekas (64.50). Trečias buvo estas Gerdas Kanteris (63.52), ketvirtas – vokietis Robertas Hartingas (62.94), penktas – lenkas Piotras Malachowskis (62.86).

A.Gudžius sezoną pabaigs Deimantinės lygos finalu rugpjūčio 31 dieną Briuselyje. Lietuvis gins čempiono titulą.

nuotr. Alfredo Pliadžio /Andrius Gudžius

Dovilė Dzindzaletaitė-Kilty laimėjo tarptautines „Trond Mohn Games“ varžybas Bergene (Norvegija).

Trišuolio varžybose lietuvei pergalę garantavo 13,51 m šuolis. (13.39/-0.8 – 13.46/-0.2 – 13.41/-0.3 -x – 13.26/0.0 – 13.51/-1.4).

Tai buvo paskutinės Anglijoje gyvenančios lengvaatletės startas šį sezoną.