Lenkijoje laimėjusi ėjikė Brigita Virbalytė tapo geriausio sezono rezultato pasaulyje autore

Įspūdingą pergalę Katovicuose (Lenkija) vykusiose III tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose iškovojo Brigita Virbalytė.
Brigita Virbalytė sėkmingai pasirodė pasaulio čempionate
Brigita Virbalytė sėkmingai pasirodė pasaulio čempionate / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvos ėjikė 10 km nuotolį įveikė per 42 minutes 43 sekundes ir, 30 sekundžių pagerinusi pačiai metus priklausiusį šalies rekordą, tapo geriausio sezono rezultato pasaulyje autore.

Antra moterų įskaitoje finišavo Mirna Ortiz (44:09) iš Gvatemalos, trečia – taip pat asmeninį rekordą pagerinusi Neringa Aidietytė (44:09).

Taip pat šioje rungtyje startavusi Eglė Juočytė (53:09) liko dvylikta.

5 km jaunių ir jaunimo grupėje pirmą vietą užėmė Daumantas Liutinskis (21:55). Jaunučių grupėje 5 km pirmoji baigė Austėja Kavaliauskaitė (26:08), Paulius Juozaitis tarp vaikinų jaunučių buvo antras (24:40), Arminas Rudenko – trečias (26:50). Toma Dailidonytė užėmė trečią vietą tarp mergaičių (1 km, 5:05).