Lietuvos lengvaatlečiai brolių Znamenskių turnyre Rusijoje kalnų nenuvertė

56-ą kartą Rusijoje vykusiose brolių Znamenskių atminimo tarptautinėse lengvosios atletikos „EA Classic Meeting“ varžybose Rusijoje dalyvavo trys Lietuvos atstovai.
Indrė Jakubaitytė
Indrė Jakubaitytė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Indrė Jakubaitytė ietį numetė 53,79 m ir užėmė šeštą vietą tarp aštuonių dalyvių.

Nugalėjo baltarusė Tatjana Cholodovič (61,39 m), aplenkusi ukrainietę Anną Gacko-Fedusovą (60,51 m) bei rusę Viktoriją Sudaruškiną (59,49 m).

Dominykas Butkevičius vyrų 3000 m kliūtiniame bėgime pasiekė geriausią savo sezono rezultatą, tačiau neaplenkė nė vieno varžovo ir buvo dvyliktas – 9 minutės 25,43 sekundės.

Visą rungties prizininkų trejetą sudarė Rusijos bėgikai – Nikolajus Čavkinas (8:35,84), Ivanas Lukjanovas (8:39,33) bei Maksimas Jakuševas (8:39,56).

Banga Balnaitė 1500 m bėgime finišavo paskutinė – trylikta (4:34,37). Nugalėjo rusė Anna Ščiagina (4:07,42), antroji vieta atiteko nugalėtojos tautietei Marinai Pospelovai (4:10,09), o trečiąja pozicija tenkinosi kita Rusijos bėgikė Svetlana Karamaševa (4:11,78).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas