Paaiškėjo Nidos pusės maratono bėgimo ir šalies pirmenybių prizininkai

Paaiškėjo vienuoliktą kartą surengto Nidos pusės maratono bėgimo ir Lietuvos pusės maratono čempionato prizininkai.
Tomas Matijošius
Tomas Matijošius / Alfredo Pliadžio nuotr.

Trečius metus iš eilės tarp vyrų nugalėjo vilnietis Tomas Matijošius. Jo rezultatas – 1 valanda 8 minutės bei 15 sekundžių – geriausias per visą Nidos bėgimo istoriją.

Antrą vietą užėmė Marius Diliūnas (1:08:54) iš Pakruojo, trečią – dar vienas pakuojiškis Kęstutis Jankūnas (1:09:07).

Tarp moterų ketvirtą kartą iš eilės čempione tapo klaipėdietė Gytė Norgilienė (1:16:47), antra finišavo latvė Ilona Marhele (1:23:32), o prieniškė Modesta Kaminskienė tenkinosi trečiąja (1:31:03) pozicija.

Lietuvos pusės maratono bėgimo čempionato bronza atiteko Gailutei Keliuotienei (1:31:40) iš Molėtų.