-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Rekordinis Airinės Palšytės šuolis į aukštį – 198 centimetrai

Antradienį Vokietijos Kotbuso mieste netikėtai krito dar vienas Lietuvos lengvosios atletikos rekordas – tarptautinėse šuolininkų varžybose šuolių į aukštį sektoriuje Airinė Palšytė pagerino sau priklausiusį uždarų patalpų Lietuvos rekordą bei pakartojo geriausią šalies pasiekimą.
Airinė Palšytė
Airinė Palšytė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Kaip viena iš turnyro žvaigždžių sirgaliams pristatyta lietuvė antruoju bandymu įveikė 198 cm aukštį, kuris garantavo A.Palšytei antrąją vietą. Anksčiau jos pasiektas uždarų patalpų rekordas buvo 197 cm.

Mūsų šalies atstovė, besirengianti Europos uždarų patalpų čempionatui, pakartojo ir sau priklausiusį Lietuvos rekordą stadione.

Kartu A.Palšytė pasiekė ir antrą geriausią šio sezono rezultatą pasaulyje. Pirmąją vietą su geriausiu šio sezono planetos rezultatu iškovojo lenkė Kamila Licwinko, kuri peršoko 2 metrų aukštį.

Viena tituluočiausių Lietuvos lengvaatlečių A.Palšytė tik prieš kelias dienas pradėjo 2015 metų žiemos sezoną. Čekijoje vykusiose „Hustopecske skakani“ šuolių į aukštį varžybose 22 metų lietuvė pirmu bandymu peršoko į 192 cm aukštį iškeltą kartelę, užėmė trečią vietą bei pasiekė ketvirtą sezono rezultatą pasaulyje.

Europos uždarų patalpų čempionatas Čekijos sostinėje Prahoje vyks kovo 5-8 dienomis.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?