Rusijos maratono čempionate

Šeštadienį Rusijos Saranske įvyko šios šalies maratono čempionatas. Tarp vyrų nugalėjo Sergejus Rybinas, tarp moterų – Margarita Plaksina.
Maratonas
Maratonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Rusija Maratonas

S.Rybinas pradėjo pirmauti nuo pat pirmųjų distancijos metrų ir savo pranašumą prieš varžovus vis didino. Jo laikas – 2:11.48. Pažymėtina, jog paskutiniaisiais metais Rusijos čempionate sportininkai negalėdavo parodyti rezultato, gerensio nei 2:14.00 valandos. Antras liko Aleksejus Sokolovas (2:16.03), trečias – Airatas Košajevas (2:19.18).

Moterų rezultatai buvo gerokai prastesni – nugalėjusios Margaritos Plaksinos laikas – 2:35.36. Antra buvo Jevgenija Danilova, trečia – Jelena Ruchliada. Beje, po diskvalifikacijos už dopingą pirmą karąt startavusi Liubovė Denisova distancijos nebaigė.

Palyginimui – iš Lietuvos bėgikių greičiausiai maratoną yra bėgusi Živilė Balčiūnaitė. 2005 metais Tokijuje ji distanciją įveikė per 2:25.15.