Saltanovič pasaulyje – aštunta

Berlyne (Vokietija) vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate aukštą 8-ą vietą užėmė lietuvė Kristina Saltanovič.
Kristina Saltanovič Pekine
K.Saltanovič laimėta aštunta vieta yra aukščiausias Lietuvos ėjikų pasiekimas pasaulio čempionatų istorijoje. / Alfredo Pliadžio nuotr.

Ketvirtą kartą planetos pirmenybėse startavusi 34 metų ėjikė 20 kilometrų distancijoje sugaišo 1 val. 31 min. 23 sek. ir pagerino asmeninį šio sezono rekordą.

Po 5 kilometrų K.Saltanovič buvo 14-a, po 10-ies – 16-a, o po 15-os – 10-a.

Pasaulio čempionės laurai atiteko rusei Olgai Kaniškinai (1 val. 28 min. 9 sek.). Antra finišavo airė Olive Loughnane (1 val. 28 min. 58 sek.), o trečia – kinė Hong Liu (1 val. 29 min. 10 sek.)

Su K.Saltanovič 20 kilometrų ėjimo rungtyje startavo Brigita Virbalytė. 24 metų planetos pirmenybių debiutantė distanciją įveikė per 1 val. 36 min. 28 sek. ir iš 37 finišavusių ėjikų (startavo 48-ios) liko 24-a.

Keturios ėjikės nefinišavo, o septynios buvo diskvalifikuotos.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti