Startavo pasaulio čempionatas: Diana Lobačevskė maratone – 25-a, disko metikė Zinaida Sendriūtė – finale

Šeštadienį Pietų Korėjoje startavo jau tryliktasis pasaulio lengvosios atletikos čempionatas, kuriame jėgas išmėgins ir penkiolika Lietuvos atletų.
Zinaida Sendriūtė kvalifikacijoje užėmė ketvirtą vietą
Zinaida Sendriūtė kvalifikacijoje užėmė ketvirtą vietą / Alfredo Pliadžio nuotr.

Pirmoji į startą stojo maratonininkė Diana Lobačevskė. 31-erių metų bėgikė iš Lietuvos 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 valandas 36 minutes 5 sekundes ir, pagerinusi geriausią sezono rezultatą šalyje, užėmė 25-ą vietą tarp 46-ių finišavusių (startavo 55) sportininkių.

Visą prizininkių pakylą užėmė stajerės iš Kenijos, po ketverių metų susigrąžinusios stipriausios planetos maratonininkės titulą į savo šalį – čempione tapo 31-erių metų Edna Ngeringwony Kiplagat (2:28:43), sidabras atiteko Priscah Jeptoo (2:29:00), bronza – Sharon Jemutai Cherop (2:29:14):