2019 09 23

Pasaulio regbio čempionatas: Velso regbininkai nepaliko vilčių Sakartvelui

Japonijoje įsibėgėja pasaulio vyrų regbio čempionatas. Pirmadienį buvo sužaistos vienintelės rungtynės C grupėje tarp Velso ir Sakartvelo komandų. Sakartvelo rinktinė laikoma stipriausia Europos ekipa, nepriklausanti uždarai „Šešių nacijų“ grupei, todėl kiekviena tokia akistata kelia didelį susidomėjimą ir parodo šios elitinės grupės atotrūkį nuo likusių rinktinių.
Velso regbininkai
Velso regbininkai / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Temos: 1 Regbis

Šįkart „Šešių nacijų“ čempionai Velso regbininkai pademonstravo savo lygį ir iškovojo užtikrintą pergalę 43:14 (29:0). Šeši atlikti žeminimai leido džiaugtis ir papildomu tašku.

Pirmajame kėlinyje kamuolį varžovų įskaitiniame plote prispaudė Jonathanas Daviesas, Justinas Tipuricas, Joshas Adamsas ir Liamas Williamsas, o Velsas pirmavo 29:0. Antrajame kėlinyje jau ir gruzinams pavyko pademonstruoti, kad jie nėra visiški pastumdėliai. Žeminimus pelnė Šalva Mamukašvilis ir Levanas Čilačava, tačiau Velso rinktinė solidų pranašumą išsaugojo dėka rezultatyvių Tomoso Williamso bei Garetho Northo atakų.

Palaikyti Velso rinktinę į Tokijo stadioną atvyko net 15 tūkst. sirgalių.

Dar trejos rungtynės buvo sužaistos sekmadienį. A grupėje vyko intriguojantis mūšis tarp dviejų „Šešių nacijų“ valstybių – Airijos ir Škotijos. Šįkart airiai pademonstravo galingą žaidimą ir nepaliko varžovams didesnių vilčių – 27:3 (19:3).

B grupėje Italijos rinktinė 47:22 (21:7) nugalėjo Namibijos komandą, o C grupėje Anglijos regbininkai 35:3 (18:3) pranoko Tongos ekipą.

Antradienį pasaulio čempionate vyks vienintelės A grupės rungtynės. Jose susitiks Rusijos ir Samoa komandos.