Greitojo čiuožimo trumpuoju taku auksą 1500 metrų varžybose iškovojo Charlesas Hamelinas

Sočio olimpiados greitojo čiuožimo trumpuoju taku aukso medalį 1500 nuotolyje iškovojo 29-erių metų kanadietis Charlesas Hamelinas.
Charlesas Hamelinas
Charlesas Hamelinas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Rusija

Prieš ketverius metus Vankuveryje vykusioje žiemos olimpiadoje 500 m sprinte ir 5000 m estafetėje auksą iškovojęs Ch.Hamelinas pirmadienį 1500 m distancijos finale sugaišo 2 minutes 14,985 sekundės ir 0,07 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį bei pirmą kartą ant olimpinės prizininkų pakylos užlipusį kiną Tianyu Haną.

Bronzos medalis atiteko Rusijos atstovui Viktorui Anui (2:15,062), kuris šios rungties olimpiniu čempionu tapo 2006-aisiais Turine, tiesa, tada atstovaudamas Pietų Korėjai.