2017 03 05

20-metė iš Australijos Malaizijoje laimėjo pirmąjį savo trofėjų

Vos 158 vietą WTA pasaulio reitinge užimanti australė Ashleigh Barty iškovojo pirmąjį savo karjeros titulą. 20-metė nugalėjo 106 pasaulio raketę iš Japonijos Nao Hibino 6:3, 6:2 ir triumfavo „Malaysian Open“ pirmenybėse.
Ashleigh Barty
Ashleigh Barty / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ashleigh Barty

158 pasaulio raketė šiemet iškovojo savo 12 pergalę iš 15 susitikimų, o finale apsilankė pirmąjį kartą. Australė „Australian Open“ pirmenybėse nukeliavo iki trečiojo etapo, tačiau turėjo pripažinti Monos Barthel pranašumą.

A.Barty tai buvo ir pirmasis WTA turnyro finalas karjeroje.

„Malaysian Open“ turnyro čempionei atiteks 280 WTA reitingo taškų bei 43 tūkst. JAV dolerių piniginė premija.

Pirmadienį australė turėtų pakilti į aukščiausią savo karjeroje – 108 vietą WTA pasaulio reitinge.