2017 03 13

35-ių laipsnių karštyje Rafaelis Nadalis nepaliko vilčių varžovui

Tris kartus Indian Velso „Masters“ serijos turnyro čempionas Rafaelis Nadalis sėkmingai pradėjo 2017-ųjų metų kampaniją. Šeštoji pasaulio raketė iš Ispanijos 6:3, 6:2 nugalėjo Guido Pella iš Argentinos. Abiems sportininkams tai buvo pirma tarpusavio dvikova. Mačas truko valandą ir 21-ą minutę.

145-ą vietą ATP reitinge užimantis G.Pella sėkmingiau pradėjo susitikimą ir trečiame geime laimėjo varžovo padavimų seriją. Tačiau vėliau visą žaidimo kontrolę į savas rankas perėmė jo varžovas. R.Nadalis laimėjo net šešis geimus iš septyinių, pirmą setą ir antro pradžioje išsiveržė į priekį. Ispanas iniciatyvos nepaleido iki pat pabaigos.

Mačas vyko sudėtingomis oro sąlygomis. Sportininkams teko žaisti 35-ių laipsnių karštyje. Susitikime R.Nadalis tik kartą pralaimėjo savo padavimų seriją.

Rafa 28-is kartus tapo „Masters“ serijos čempionu, o Indian Velse triumfavo 2007, 2009 ir 2013 metais. Ispanas per visą karjerą tokio rango turnyruose patyrė tik devynis pralaimėjimus ir iškovojo 49-ias pergales.

Tačiau šiemet burtai jam lėmė sunkų kelią nugalėtojo titulo link. Ketvirtame rate jis gali susitikti su Rogeriu Federeriu, kuriam po įspūdingos penkių setų dramos nusileido šių metų „Australian Open“ turnyre. Į Indian Velsą 30-metis ispanas atvyko po Akapulko turnyro, kuriame pasiekė finalą.

Vyrų varžybų antro rato rezultatai:

(4) Kei Nishikoris (Japonija) – Danielis Evansas (Didžioji Britanija) 6:3, 6:4;
(5) Rafaelis Nadalis (Ispanija) – Guido Pella (Argentina) 6:3, 6:2;
(2) Novakas Džokovičius (Serbija) – Kyle‘as Edmundas (Didžioji Britanija) 6:4, 7:6 (7:5);
(9) Rogeris Federeris (Šveicarija) – Stephane‘as Robertas (Prancūzija) 6:2, 6:1
(12) Grigoras Dimitrovas (Bulgarija) – Michailas Južnas (Rusija) 6:4, 6:0;
(31) Juanas Martinas del Potro (Argentina) – Federico Delbonis (Argentina) 7:6 (7:5), 6:3;
(17) Jackas Sockas (JAV) – (Q) Henri Laaksonenas (Šveicarija) 6:3, 0:6, 6:4;
(18) Aleksandras Zverevas (Vokietija) – Facundo Bagnis (Argentina) 7:6 (12:10), 6:3;
Donaldas Youngas (JAV) – (23) Samas Querrey (JAV) 6:3, 3:6, 6:3;
(24) Steve‘as Johnsonas (JAV) – Kevinas Andersonas (PAR) 6:4, 3:6, 7:6 (7:4);
(WC) Tayloras Fritzas (JAV) – (6) Marinas Čiličius (Kroatija) 4:6, 7:5, 6:4;
(15) Nickas Kyrgiosas (Australija) – Horacio Zeballosas (Argentina) 6:3, 6:4;
Malekas Jaziris (Tunisas) – (32) Marcelis Granollersas (Ispanija) 7:5, 6:3;
(26) Fernando Verdasco (Ispanija) – Pierre‘as-Hugues Herbertas 7:6 (7:5), 6:1;
(14) Lucas Pouille (Prancūzija) – Janas-Lennardas Struffas (Vokietija) 6:3, 6:2;
(25) Gillesas Mulleris (Liuksemburgas) – Jiri Vesely‘is (Čekija) 7:6 (7:1), 6:1;