M.Kukushkinas į ketvirtfinalį pateko pirmame etape nugalėjęs Lucą Vannį, o antrame įveikęs Deniso Kudlos pasipriešinimą.
Amerikietis Samas Querrey savo jėgas ketvirtfinalyje išbandys su 130-a pasaulio rakete ir turnyro netikėtumu Yoshito Nishioka. Ketvirtas pagal skirstymą JAV tenisininkas iki ketvirtfinalio atkeliavo iškovojęs pergalę prieš Henrį Laaksoneną, o japonas nugalėjo Jaredą Donaldsoną ir Ilją Marčenko.
Trečioje ketvirtfinalio poroje geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis ir amerikietis Donaldas Youngas. Lietuvis į ketvirtfinalį pateko po pergalių prieš Dudį Selą ir Damirą Džumhurą, o tarp namų sienų žaidžiantis sportininkas nukovė tik Marcelą Granollersą.
145-a turnyro raketė Tayloras Harry Fritzas vakar pateikė staigmeną ir nugalėjo antrą pagal skirstymą Steve'ą Johnsoną. Jis ketvirtfinalyje susikaus su 107-ą reitingą pasaulyje turinčiu Benjaminu Beckeriu. Jis kelyje link ketvirtfinalio nugalėjo Tommy Paulą ir septintą pagal skirstymą Johną Milmaną.
„Memphis Open“ ketvirtfinalio poros:
K.Nishikoris (ATP 7) - M.Kukushkinas (ATP 93)
S.Querrey (ATP 58) – Y.Nishioka (ATP 130)
R.Berankis (ATP 102) – D.Youngas (ATP 48)
B.Beckeris (ATP 107) – T.Fritzas (ATP 145)
