2015-12-04 07:00

Anilas Khanna prašo ITF leisti rengti Daviso taurės dvikovą Pakistane

Azijos teniso federacijos prezidentas Anilas Khanna prašo tarptautinės teniso federacijos ITF leidimo surengti Daviso taurės mačus Pakistane. Davido Haggerty prašoma leisti Pakistanui namuose rengti mačus prieš Kinijos rinktinę.
Rohanas Bopanna ir Aisamas Ul Haqas
Rohanas Bopanna ir Aisamas Ul Haqas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

„Pakistanui pastaruosius kelis metus draudžiama rengti Daviso taurės kovas dėl saugumo priežasčių, – savo laiške teigė A.Khanna. – Lapkričio 18-20 dienomis apsilankiau Pakistane ir savo akimis mačiau daug teniso kortuose dirbančio jaunimo.

Ten besitreniruojančių vaikų tėvai manęs klausė kada tarptautinis tenisas sugrįš į Pakistaną. Jie manė, kad jų vaikų teniso karjera gali nukentėti jeigu čia nebus rengiami tarptautiniai mačai.

Apsilankiau teniso centruose Lahore bei Islamabade ir mane užtikrino, kad teniso centrai yra pilnai apsaugoti. Rengiant tarptautinį turnyrą valdžia imtųsi visų saugumo priemonių, kad dalyviai bei žiūrovai galėtų ramiai mėgautis renginiu.“

Pakistanas pateko į Azijos ir Okeanijos pirmąją grupę. Kovo 4-6 dienomis jų laukia pirmasis mačas prieš Kinijos rinktinę. 

„Jeigu Pakistanui nebus leista rengti turnyro, tuomet teniso populiarumas kris ir nebus jaunosios kartos, kuri pakeis vyresnius žaidėjus“, – teigė A.Khanna.

Azijos teniso federacijos direktorius ITF patarė ne tik domėtis šios šalies saugumo naujienomis, bet patiems apsilankyti Pakistane ir bendradarbiauti su vietos valdžia.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą