TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2022 07 17

Argentinietiškame finale Švedijoje – pirmasis F.Cerundolo karjeros ATP titulas

Švedijoje vykusio ATP 250 serijos turnyro „Nordea Open“ finale susirėmė du Argentinos teniso talentai, o čempionu tapo dviem metais vyresnis Francisco Cerundolo (ATP-39).
Francisco Cerundolo
Francisco Cerundolo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Rugpjūtį savo 24-ąjį gimtadienį minėsiantis F.Cerundolo finale 7:6(4), 6:2 sudorojo savo tautietį Sebastianą Baezą (ATP-34) ir iškovojo savo pirmąjį karjeros ATP trofėjų.

Turnyro Boštado mieste čempionui tai buvo antrasis ATP turnyro finalas. Praėjusiais metais dar mažai kam žinomas tenisininkas kovėsi dėl titulo Buenos Airėse, tačiau tuomet sukrapštė viso labo tris geimus prieš pirmą šalies raketę Diego Schwartzmaną.

Tačiau šiemet jau ne mažasis Diego, o jo įpėdiniai F.Cerundolo ir S.Baezas skina skambiausias pergales savo šaliai. Abu tenisininkai šiame sezone iškovojo pirmuosius ATP titulus ir beldžiasi į geriausių planetos žaidėjų 30-uką.

Francisco jau ateinantį pirmadienį turėtų būti kaip tik 30-as, o S.Baezas kils į rekordinę 32-ąją poziciją.

Maža to, šią savaitę abu Argentinos tenisininkai iškovojo ir pirmąsias pergales prieš oponentus iš pirmojo 10-uko – F.Cerundolo antrajame etape eliminavo titulą gynusį norvegą Casperą Ruudą (ATP-5), o S.Baezas pusfinalyje tėškė antausį Andrejui Rubliovui (ATP-8).

Įdomu tai, kad argentiniečiai jau spėjo tarpusavyje susitikti visuose trijuose skirtinguose teniso lygmenyse – „Futures“, „Challenger“ bei ATP turnyruose. Po šio susitikimo tarpusavio rezultatas lygus – 2:2.

Be 250 ATP reitingo taškų pirmenybių Švedijoje čempionui atiteko ir solidus 81 tūkst. eurų čekis. Vieną ATP titulą turi ir Francisco jaunesnysis brolis Juanas Manuelis Cerundolo (ATP-114).

S.Baezas iškovojo 150 ATP reitingo taškų ir 47 tūkst. eurų.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti