2015 06 26

Caroline Wozniacki iškopė į pusfinalį Anglijoje

Anglijoje vykstančiame WTA serijos tarptautiniame „Aegon International Eastbourne“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 665 900 JAV dolerių, ketvirtadienį paaiškėjo vienetų varžybų pusfinalio dalyvės.
Caroline Wozniacki
Caroline Wozniacki / „Scanpix“ nuotr.

Pergalę ketvirtfinalyje iškovojo antroji raketė Caroline Wozniacki. 2009-aisiais šį turnyrą laimėjusi Danijos tenisininkė 7:5, 6:1 nugalėjo dešimtąją pagal skirstymą vokietę Andreą Petkovič ir pusfinalyje susitiks su šveicare Belinda Benčič, kuri ketvirtfinalyje 2:6, 6:0, 6:3 įveikė britę Johanną Kontą.

Kitame pusfinalio mače susitiks amerikietė Sloane Stephens, kuriai be kovos buvo įskaityta pergalė prieš rusę Dariją Gavrilovą, ir 2008-aisiais Istborne triumfavusi bei devintąjį reitingą turinti lenkė Agnieszka Radwanska, 6:2, 6:2 nugalėjusi bulgarę Tsvetaną Pironkovą.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 470 įskaitinių WTA reitingo taškų bei 124 tūkst. dolerių čekis.