2017 09 24

Caroline Wozniacki nutraukė sezono finalų prakeiksmą ir tapo čempione Tokijuje

Caroline Wozniacki trečią kartą karjeroje tapo „Pan Pacific Open“ turnyro nugalėtoja. Danijos tenisininkė finale 6:0, 7:5 nugalėjo rusę Anastasiją Pavlyuchenkova. 27-erių metų buvusi pirma pasaulio raketė šį sezoną buvo pralaimėjusi visus šešis finalus.
Caroline Wozniacki
Caroline Wozniacki / „Scanpix“ nuotr.

Tačiau Tokijuje nuo pat pradžių viskas ėmė klostytis kitaip. C.Wozniacki pirmą setą laimėjo vos po 22-i minutes trukusios kovos.

A.Pavlyuchenkova surengė rimtą pasipriešinimą antrame sete, tačiau danė laimėjo paskutinius du geimus, setą, mačą ir čempionatą.

„Tai buvo septintas mano finalas šiemet. Ir kiekvieną kartą darėsi vis sunkiau ir sunkiau, – kalbėjo Caro. – Esu čia laimėjusi ir anksčiau. Džiaugiuosi gražiais prisiminimais. Esu patenkinta, kad likau agresyvi ir susikaupusi.“

C.Wozniacki iškovojo 26-ą čempionės titulą karjeroje. Nuo 2008-ųjų metų ji kasmet laimi bent vieną WTA serijos teniso turnyrą.

„Pan Pacific Open“ čempionė gavo 200 000 dolerių ir 470 reitingo taškų.