2010 09 06

Devintąjį „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių etapą laimėjo ispanas

75-ą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių prestižinių „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių devintąjį etapą laimėjo ispanas Davidas Lopezas.
D.Lopezo reakcija į pergalę
D.Lopezo reakcija į pergalę. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį Ispanijos dviratininkas 187,7 km distanciją įveikė per 5 val. 20 min. bei 51 sek.

6 sekundes finiše etapo nugalėtojui pralaimėjo čekas Roman Kreuzingeris, 13 – trečiojoje pozicijoje likęs italas Giampaolo Caruso:

1. Davidas Lopezas (Ispanija)             5 val. 20 min. 51 sek.
2. Romanas Kreuzingeris (Čekija)                 atsiliko 6 sek.
3. Giampaolo Caruso (Italija)                        13
4. Davidas Moncoutie (Prancūzija)                      21
5. Bielas Kadri (Prancūzija)                           27

Lenktynių lyderiu po devintojo etapo tebėra ispanas Igoris Antonas, kuris sekmadienį finišavo šešioliktas: