2016 10 21

Fabio Fogninis pateko į „VTB Kremlin Cup“ turnyro pusfinalį

50-oji pasaulio raketė italas Fabio Fogninis lengvai pateko į Maskvoje vykstančio „VTB Kremlin Cup“ turnyro pusfinalį.
Fabio Fogninis
Fabio Fogninis / „Scanpix“ nuotr.

Antroji Italijos raketė penktadienį 6:2, 6:2 užtikrintai nugalėjo ispaną Albertą Ramosą-Vinolasą.

31-ą vietą pasaulio reitinge užimantį A.Ramosą-Vinolasą palaužė aštuntą kartą iš tiek pat galimų.

Už pergalę „VTB Kremlin Cup“ turnyro ketvirtfinalyje F.Fogniniui atiteko 90 ATP reitingo taškų ir kiek daugiau nei 36 tūkst. JAV dolerių. Dėl vietos finale italas susikaus su vokiečiu Philippu Kohlschreiberiu, kuris 6:4, 6:2 įveikė brazilą Thomazą Belluccį.

Maskvoje F.Fogninis viliasi iškovoti antrą sezono trofėjų. Vienintelį 50-oji pasaulio raketė šiemet iškovojo Kroatijoje.