TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2016 10 01

Finalų badas nutrauktas: Tomašas Berdychas kausis dėl titulo Kinijoje

Devintoji pasaulio raketė Tomašas Berdychas iškovojo pergalę „Shenzhen Open“ pusfinalyje ir antrus metus iš eilės kausis dėl šio turnyro trofėjaus. Čekas nutraukė devynis mėnesius trukusį finalų badą ir nugalėjo brazilą Thomazą Belluccį rezultatu 6:2, 7:5.
Tomašas Berdychas
Tomašas Berdychas / „Scanpix“ nuotr.

Pastarąjį kartą T.Berdychas bet kokio ATP turnyro finale rungtyniavo praėjusiais metais, todėl tai yra ilgiausias čeko finalų badas nuo 2011 metų. Jis „Shenzhen Open“ trofėjų iškovojo ir 2015-aisiais.

Čekijos tenisininkas šiame mače laimėjo 88 proc. savo pirmųjų padavimų ir atliko 9 neliečiamus kirčius. Jis keturis kartus palaužė varžovo padavimų seriją, o pats neatsilaikė tik sykį.

Dėl pagrindinio varžybų titulo devintoji pasaulio raketė susikaus su Richardu Gasquet. Prancūzas pusfinalyje pirmavo rezultatu 6:2, 4:1, o mačo dėl traumos nebaigė jo varžovas Janko Tipsarevičius.

R.Gasquet tai bus pirmasis „Shenzhen Open“ finalas bei antrasis mūšis dėl trofėjaus šį sezoną. Prancūzas vasario mėnesį iškovojo titulą Monpeljė.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti