2013-05-22 21:16

„French Open“ čempionatą dėl traumų ir ligų praleis Andy Murray ir Juanas Martinas del Potro

Antra pasaulio teniso raketė Andy Murray ir septinta pasaulio raketė Juanas Martinas del Potro nedalyvaus kitą savaitę prasidėsiančiose „Didžiojo kirčio“ varžybose Paryžiuje.
Andy Murray
Andy Murray / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Geriausias Didžiosios Britanijos tenisininkas „French Open“ čempionate nedalyvaus dėl nugaros skausmų. 

„Tai tikrai sunkus sprendimas. Man patinka žaisti Paryžiuje. Tačiau po medicininio patikrinimo paaiškėjo, kad aš negaliu varžytis, – teigė A.Murray. – Atsiprašau organizatorių ir dėkoju aistruoliams už palaikymą. Stengsiuos grįžti į varžybas kaip įmanoma greičiau.“

Juanas Martinas del Potro
Juanas Martinas del Potro

A.Murray dėl tų pačių nugaros skausmų atsisakė varžytis Romoje vykusiame „Masters“ serijos teniso turnyre.  Praėjusiais metais Roland Garros kortuose britas nužygiavo iki ketvirtfinalio. 

J.M. del Potro praėjusiais metais taip pat pasiekė ketvirtfinalį, tačiau šių metų turnyre nedalyvaus dėl jį kamuojančio viruso. 

„Man liūdna praleisti šias varžybas. Visada svajoji laimėti tokį turnyrą“, – Argentinos žiniasklaidai kalbėjo J.M.del Potro.

Iš „French Open“ čempionato varžybų taip pat išsibraukė 41-ą vietą pasaulio reitinge užimantis amerikietis Mardy Fishas ir jo tėvynainis Brianas Bakeris, kuris ATP klasifikacijoje užima 71-ą vietą. 

Mardy Fishas
Mardy Fishas

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą