2016-01-13 13:39

Gilles'is Simonas: „Jeigu „Australian Open“ prasidėtų rytoj, tai nežaisčiau“

Gilles'is Simonas ir vėl kenčia nuo traumų. Prancūzas pralaimėjo draugiškame „Kooyong Classic“ mače prieš Feliciano Lopezą rezultatu 6:7, 6:4, 11:9. Savo gerbėjus tenisininkas neramina dėl savo fizinės būklės. Panašu, kad peties traumą išsigydęs Prancūzijos tenisininkas turi ir kitų problemų su savo sveikata.
Gilles Simonas
Gilles Simonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Nepaisant pilvo skausmų, man viskas gerai, – atskleidė G.Simonas. – Tikiuosi žaisti bei toli nukeliauti „Australian Open“ turnyre.

Jeigu turnyras prasidėtų rytoj, tai nežaisčiau, tačiau turiu dar penkias dienas. Per jas stengsiuosi pasveikti kaip įmanoma greičiau. Mano sportinė forma šiuo metu nebloga.“

G.Simonas šiuo metu yra penkiolikta pasaulio raketė, o aukščiausiai reitinge jis buvo pakilęs 2008-ais metais, kuomet buvo šeštoje vietoje. Geriausias prancūzo pasirodymas „Australian Open“ įvyko 2009-ais metais, kuomet jis pateko į ketvirtfinalį.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą