2017-08-04 14:47

Iš kovos pasitraukęs Nickas Kyrgiosas buvo nušvilptas – nusivylė net mama

Trečiadienį iš antrojo „Citi Open“ turnyro etapo pasitraukęs Nickas Kyrgiosas nuvylė ne tik žiūrovus, bet ir savo mamą. Tenisininkas dėl traumos nebaigė jau trečio mačo iš eilės.
nicko-kyrgioso-pokalbis-su-mama
Nickas Kyrgiosas

Vašingtone vykstančiame turnyre N.Kyrgiosas atsiliko 3:6, 0:3 prieš Tennysą Sandgreną, kai dėl traumos pasitraukė.

22-ejų tenisininką nušvilpė susirinkę žiūrovai, kai šis palikinėjo kortus. Tai buvo jau trečias iš eilės N.Kyrgioso pasitraukimas – mačų jis nebaigė Vimbldone ir „Queen's Club“ turnyre.

Po internetą pasklido ir nebylus žaidėjo pokalbis pertraukėlės metu su tribūnose sėdinčia motina. Galima suprasti, kad tenisininkas sako „Aš nebegaliu“, o jo motina ragina jį tęsti ir varto akis, matydama sūnaus pasiteisinimus.

„Aš turiu peties problemų. Aš pakankamai nesitreniravau, kad galėčiau žaisti tokiame turnyre. Tik norėjau pažiūrėti, kaip man seksis. Artėja „US Open“. Manau, kad neverta rizikuoti ir plėšytis“, – iškart po mačo kalbėjo N.Kyrgiosas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą