2012-11-13 07:57

Ispanų duetas Londone iškovojo karjeros pergalę

Ispanai Marcelis Granollersas ir Marcas Lopezas tapo vos antru ispanų duetu, kuriam pavyko laimėti baigiamąjį ATP sezono „World Tour Finals“ turnyrą. Šešta pagal skirstymą komanda po dramatiškos kovos finale 7:5, 3:6, 10:3 nugalėjo Maheshą Bhupathį ir Rohaną Bopanną iš Indijos.
Marcelis Granollersas ir Marcas Lopezas
Marcelis Granollersas ir Marcas Lopezas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Mes tapome čempionais. Tai tiesiog neįtikėtina, – pergale atidžiaugti negalėjo M. Granollersas. – Mes stengėmės žaisti kaip tik galim gerai. Mūsų santykiai labai geri ir tai mums padėjo laimėti. Manau, tai buvo vienas svarbiausių pergalės dalykų.“

Tai buvo jau trečias M. Granollerso ir M.Lopezo poros laimėtas turnyras šį sezoną.

„Norėčiau pasveikinti Maheshą ir Rohaną. Jiems tai irgi buvo puikūs metai. Jie puikiai pasirodė šiame turnyre. Linkime jiems sėkmės ir kitame sezone, – tęsė ispanas. – Marcas yra vienas mano geriausių draugų, todėl laimėti šią taurę yra ypatingas jausmas.“

Iki šiol vieninteliu ispanišku duetu laimėjusiu paskutinį sezono turnyrą buvo Juanas Gisbertas ir Manuelis Orantesas. Jie triumfavo 1975 metais surengtose varžybose Stokholme.

Finalo mačas truko 90 minučių. Tai buvo 40 Ispanijos dueto pergalė šį sezoną. Abu septynis kartus žaidė ATP turnyrų finaluose 2012 sezone ir iškovojo tris pergales.

M. Granollersui ir M.Lopezui sezonas dar nesibaigė. Abu Ispanijos tenisininkas dalyvaus šią savaitę Prahoje vyksiančiame Daviso taurės finale, kur kovos su Čekijos rinktine.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą