2017 02 18

Iveta Daujotaitė triumfavo Šiauliuose vykusiame tarptautiniame jaunių teniso turnyre

Iveta Daujotaitė tapo Šiauliuose vykusio Europos teniso asociacijos šešiolikmečių turnyro „Toyota Cup U16“ nugalėtoja. Šiandien vykusiame merginų vienetų varžybų finale penkiolikmetė šiaulietė 6:2 6:3 įveikė Armėnijos tenisininkę Yeva Avetisyan.
Iveta Daujotaitė

Vaikinų vienetų turnyrą laimėjo italas Samuel Vincent Ruggeri, kuris finalinėje dvikovoje 6:4 6:3 nugalėjo baltarusį Kirilą Jarmošuką.

Beje, aistrų Šiaulių teniso mokykloje netruks ir kitą savaitę. Antradienį čia prasidės didžiausio Tarptautinės teniso federacijos jaunių turnyro Lietuvoje pagrindinės varžybos.