Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
2015 02 23

Ivo Karlovičius tapo vyriausiu ATP turnyro čempionu nuo 1989 metų

Ivo Karlovičius tapo vyriausiu ATP turnyro čempionu po Jimmy Connorso pasiekimo 1989-aisiais metais. 35-erių metų Kroatijos tenisininkas Delrei Bičo turnyro finale 6:3, 6:3 nugalėjo amerikietį Donaldą Youngą. Mačas truko 69-ias minutes.
Ivo Karlovičius laimėjo šeštą ATP turnyrą karjeroje
Ivo Karlovičius laimėjo šeštą ATP turnyrą karjeroje / „Scanpix“ nuotr.

Vasario 28-ą dieną I.Karlovičiui sukaks 36-eri metai. Legendinis J.Connorsas ATP serijos turnyro čempionu tapo 37-erių metų, kai laimėjo turnyrą Tel Avive.

„Tai tikrai teikia pasitenkinimą. Mano amžiuje laimėti turnyrą yra kažkas neįtikėtino, – po pergalės kalbėjo galingais padavimais garsėjantis I.Karlovičius. – Ir tai man suteiks daugiau pasitikėjimo kituose turnyruose.“

I.Karlovičius šiame turnyre atliko net 91-ą neliečiamą padavimą. Padavimų serijas atliko 56-is kartus ir visas jas laimėjo. Tiesa finale paduodamas kroatas atsiliko 0:40, tačiau D.Youngui nepavyko pasinaudoti progą ir laimėti oponento padavimų serijos.

I.Karlovičius ATP turnyro nugalėtoju tapo šeštą kartą karjeroje ir pasauliniame reitinge iš 29-os vietos pakilo į 23-iąją.

Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius