Tiesiogiai
VALINSKAS ŽINO: prezidento rinkimų naktis tiesiogiai
2012 11 22

Labiausiai patobulėjęs metų teniso žaidėjas – Marinko Matosevičius

27 metų Marinko Matosevičius paskelbtas labiausiai patobulėjusiu ATP turo žaidėju 2012 sezone. Australijos atstovas metus pradėjo būdamas 203-ioje vietoje, o juos užbaigė būdamas 49-as.
Marinko Matosevičius
Marinko Matosevičius / „Scanpix“ nuotr.

M.Matosevičius praėjusį sezoną laimėjo du „Challenger“ serijos turnyrus.

Didžiausią staigmeną jis pateikė ATP 250 serijos „Delray Beach International Tennis Championships“ turnyre. M.Matosevičius tuomet užėmė 173-ią vietą pasaulio reitinge, sėkmingai įveikė kvalifikaciją ir pateko į pagrindinių varžybų finale, kuriame nusileido Kevinui Andersonui iš Pietų Afrikos Respublikos.

Didžiojoje Britanijoje vykusiame turnyre M.Matosevičius nugalėjo tarp dvidešimties geriausių pasaulio žaidėjų patenkantį Richardą Gasquet. Iš viso jo sąskaitoje 49-ios pergalės ir 32-u pralaimėjimai.

M.Matosevičius sezoną baigė būdamas pirma Australijos rakete.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas