2016 05 27

Lėtai įsibėgėjusi Simona Halep iškovojo pergalę Paryžiuje

Šeštoji „Roland Garros“ raketė Simona Halep pralaimėjo pirmąjį setą, tačiau vėliau sugebėjo įveikti 101-ą vietą pasaulio reitinge užimančią japonę Naomi Osaką. Rumunė pergalę iškovojo rezultatu 4:6, 6:2, 6:3, o ketvirtame varžybų etape susitiks su Samanthos Stosur ir Lucie Safarovos dvikovos nugalėtoja.
Simona Halep
Simona Halep / AFP/„Scanpix“ nuotr.

2014-ų metų finalininkė S.Halep praėjusiais metais „Roland Garros“ turnyre kovas baigėsi jau antrame varžybų etape, o patekimas į ketvirtąjį etapą yra antras geriausias jos karjeros pasiekimas.

Pirmame sete Rumunijos atstovė pralaimėjo net tris savo padavimų serijas, todėl turėjo pripažinti varžovės pranašumą. Tačiau antrame ir trečiame setuose rumunė susiėmė ir sugebėjo geriau žaisti savuosius padavimus bei kelis sykius palaužti varžovės kirčių serijas.

Šiame mače S.Halep laimėjo vos 57-is proc. savo pirmųjų padavimų, tačiau net septynis kartus laimėjo varžovės kirčių seriją.

Šį sezoną Rumunijos tenisininkė jau iškovojo vieną čempionės titulą. Madrido „Masters“ turnyro finale jai pavyko nugalėti 38-ą pasaulio raketę Dominiką Cibulkovą.

Ketvirtame „Roland Garros“ etape taip pat išvysime ir ketvirtąją turnyro raketę Garbinę Muguruzą. Ji vos per valandą nugalėjo 54-ą vietą pasaulio reitinge užimančią Yaniną Wickmayer rezultatu 6:3, 6:0.

Ispanė šiais metais, kol kas, nežaidė nė viename turnyro finale. Romoje ji rungtyniavo pusfinalyje, tačiau nusileido JAV tenisininkei Madison Keys.