2014-07-21 19:49

Luko Mugevičiaus ir ruso duetas pratęsė pergalių seriją ITF serijos teniso turnyruose Estijoje

19-metis Lukas Mugevičius poroje su rusu Aleksandru Vasilenka dar penktadienį džiaugėsi pergale vieno turnyro Estijos sostinėje dvejetų varžybose, o pirmadienį jau pergale pradėjo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos „Estonian Open 2014“ vyrų teniso turnyro Taline dvejetų varžybas.
Lukas Mugevičius
Lukas Mugevičius / Deuce.lt nuotr.

Pirmajame rate lietuvis su rusu be didesnio vargo 6:2, 6:2 nugalėjo australus Andrew Corbittą bei Brandoną Walkiną ir, iškovoję penktąją pergalę Taline iš eilės, pateko į ketvirtfinalį bei užsitikrino 128 dolerių čekį.

Dvejetų varžybose su burtais nepasisekė Dovydo Šakinio ir Juliaus Tverijono duetui, kurio jau pirmajame rate po atkaklios ir permainingos kovos 6:3, 3:6, 8:10 nusileido antrąjį reitingą turinčiai Vladimiro Ivanovo iš Estijos bei ruso Jano Sabanino porai.

Vienetų varžybas visi trys lietuviai pradės antradienį: po atrankos į pagrindinį turnyrą patekęs 20-metis Dovydas Šakinis jau pirmajame rate susitiks su favoritu laikomu 20-mečių australu Andrew Whittingtonu (ATP-418), 19-metis Lukas Mugevičius (ATP-907) pirmajame rate žais su trečiuoju pagal skirstymą 27-erių metų Valentinu Ivanovu (ATP-501) iš Estijos, o 20-metis Julius Tverijonas (ATP-1140) išmėgins jėgas su porą metų jaunesniu lenku Piotru Lomackiu (ATP-1037).

ITF „Futures“ serijos vyrų teniso turnyro Estijos sostinėje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą