Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2019 06 17

Marinas Čiličius žolės sezoną pradėjo užtikrinta pergale Londone

ATP 500 taškų turnyro „Fever Tree-Championships“ titulą ginantis Marinas Čiličius (ATP-15) su puikią formą demonstruojančiu jaunuoliu susitvarkė per du setus.
Marinas Čiličius
Marinas Čiličius / „Scanpix“/AP nuotr.

Kroatas 6:1, 7:6(5) įveikė čilietį Christianą Gariną (ATP-32), kuris šiemet jau spėjo laimėti du ATP turnyrus ant grunto.

Buvęs pirmojo dešimtuko žaidėjas visuomet ant žolės tampa dar pavojingesnis - ne išimtis tapo ir pirmasis setas, kurį kroatas laimėjo vos per 21 minutę.

Antrajame sete tenisininkas pirmavo 5:4 ir padavinėjo mačui, tačiau netikėtai greitai prarasta koncentracija jaunajam varžovui leido sugrįžti. Jau visai netrukus čilietis pratęsime pirmavo 4:0 ir atrodė, kad mūsų laukia lemiamas setas.

Tačiau neįprastai sau Ch.Garinas pradėjo daryti neišprovokuotas klaidas, o tuo pasinaudojęs M.Čiličius išplėšė pergalę.

​

Šio ATP 500 taškų vertės turnyro pusfinalį tenisininkas pasiekė pastaruosius tris metus.

2012 ir praėjusiais metais kroatas tapo stipriausiu, dar du kartus (2013 ir 2017 metais) jis pralaimėjo finale.

Šiame sezone M.Čiličius yra pasiekęs vos vieną ATP turnyro ketvirtfinalį. Antrame etape jo varžovu bus argentinietis Diego Schwartzmanas (ATP-23).

Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?