2015 03 22

Martina Hingis ir Sania Mirza tapo „BNP Paribas Open“ čempionėmis

Legendinė Šveicarijos tenisininkė Martina Hingis prie savo įspūdingos trofėjų kolekcijos pridėjo dar vieną. Ji poroje su Indijos tenisininke Sania Mirza triumfavo Indian Velse vykusiame moterų dvejetų turnyre.
Martina Hingis ir Sania Mirza
Martina Hingis ir Sania Mirza / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Martina Hingis

Pirma pagal skirstymą pora „BNP Paribas Open“ finale 6:3, 6:4 nugalėjo antrą pagal skirstymą Rusijos duetą – Jeleną Vesniną ir Jekateriną Makarovą.

M.Hingis antrą kartą turnyro moterų dvejetų varžybas Indian Velse. 1999-aisiais metais ji pirmą kartą šį turnyrą laimėjo su ruse Anna Kurnikova.

„Geriau apie tai labai daug negalvoti, nes tai priverčia jaustis senu žmogumi, – apie pirmą iškovotą trofėjų juokaudama kalbėjo M.Hingis. – Džiaugiuosi iškovotu titulu. Sania puikiai žaidė. Ji atakavo, o man belikdavo tik užbaigti taškus. Ji paruošdavo, aš pabaigdavau. Tai man patinka.“

S.Mirza taip pat antrą kartą laimėjo Indian Velso moterų dvejetų turnyrą. 2011-aisiais metais šiose varžybose ji triumfavo poroje su Jelena Vesnina.

„Visada sunku žaisti prieš gerai žinomą varžovą, – apie savo buvusią partnerę kalbėjo S.Mirza. – Manau, kad mes su Jelena viena kitos žaidimą žinome labai gerai.“

M.Hingis ir S.Mirza pirmą kartą žaidė poroje.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?