2017-03-18 15:00

„Miami Open“ turės naują čempioną: Novakas Džokovičius Floridoje nežais

Antroji pasaulio raketė Novakas Džokovičius praleis kovo 22 dieną prasidėsiančias „Miami Open“ pirmenybes. Serbą kankina alkūnės trauma dėl kurios jis nusprendė pasitraukti iš turnyro.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“ nuotr.

N.Džokovičiui ir toliau 2017-ųjų sezonas nesiklosto taip, kaip norėtųsi. Serbas laimėjo titulą Dohoje, tačiau vėliau „Australian Open“ turnyre krito jau antrame etape.

Jis pralaimėjo Nickui Kyrgiosui prieš kelias savaites Akapulke, o šią savaitę – Indian Velse. Nuo savo triumfo Dohoje N.Džokovičius nepasiekė nė vieno turnyro pusfinalio, o dabar praleis ir čempionatą, kurio titulą laimėjo šešis kartus.

N.Džokovičius „Miami Open“ turnyre triumfavo penkis sykius iš pastarųjų šešių turnyrų ir buvo laimėjęs tris trofėjus paeiliui.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą