2016-04-13 17:59

Milošas Raoničius vos išsigelbėjo mače su Pablo Cuevasu

Milošas Raoničius iškovojo sunkią pergalę prieš 25-ą raketę Pablo Cuevasą. Mačas truko dvi valandas ir 37-as minutes, o nugalėtojas sprendėsi trečiojo seto pratęsime. Dvikova baigėsi rezultatu 7:5, 2:6, 7:6 (7:5). „Monte-Carlo Rolex Masters“ aštuntfinalyje kanadietis susitiks su netikėtai Tomašą Berdychą įveikusiu Damiru Džumhuru.
Milošas Raoničius
Milošas Raoničius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

M.Raoničius prieš P.Cuevasą problemų turėjo jau pirmame sete. Kanados atstovas pralaimėjo savo antrąją padavimų seriją ir atsiliko rezultatu 3:1, tačiau sugebėjo išlyginti rezultatą ir nugalėti pirmajame sete.

Antrame kanadietis pralaimėjo savo pirmas dvi padavimų serijas ir į setą sugrįžti nesugebėjo, todėl rezultatas tapo lygus. Trečiojo seto pratęsime urugvajietis pirmavo rezultatu 2:0, tačiau tuomet pralaimėjo penkis taškus iš eilės ir M.Raoničius ramiai nužygiavo iki pergalės.

12-a pasaulio raketė bei padavimų meistras M.Raoničius šiame mače laimėjo vos 72-u proc pirmųjų ir 53-is proc. antrųjų padavimų. Jis taip pat atliko 11-a neliečiamų padavimų.

Kiti trečiadienio „Monte-Carlo Rolex Masters“ rezultatai:

D.Džumhuras (ATP-99) – T.Berdychas (ATP-7) 6:4, 6:7 (1:7), 6:3;

S.Wawrinka (ATP-4) – P.Kohlschreiberis (ATP-28) 7:6 (7:2), 7:5;

B.Paire (ATP-22) – J.Sousa (ATP-34) 6:4, 6:3;

D.Thiemas (ATP-14) – T.Danielius (ATP-90) 4:6, 6:2, 6:0;

R.Nadalis (ATP-5) – A.Bedene (ATP-60) 6:3, 6:3.

„Monte-Carlo Rolex Masters“ turnyro nugalėtojui atiteks 1000-is reitingo taškų bei šiek tiek daugiau nei 717-os tūkst. eurų čekis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą