TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2022 06 04

Nesustabdoma I.Swiatek: 35 pergalė iš eilės ir triumfas „Roland Garros“

Paryžiuje vykstančio „Roland Garros“ teniso turnyro moterų varžybų nugalėtoja tapo pirmoji pasaulio raketė lenkė Iga Swiatek, finale 6:1, 6:3 pranokusi amerikietę Coco Gauff.
Iga Swiatek
Iga Swiatek / REUTERS/Gonzalo Fuentes nuotr.

21 metų Lenkijos teniso žvaigždė Prancūzijos sostinėje triumfavo antrą kartą, o iš viso jai tai buvo 35-oji pergalė iš eilės. Tiek pat kartų po 2000-ųjų yra laimėjusi tik amerikietė Venus Williams.

WTA reitinge šiuo metu 23 vietą užimanti C. Gauff tik kovo mėnesį atšventė savo 18-ąjį gimtadienį, o pakeliui į finalą nepralaimėjo nė vieno seto. Vis dėlto jau pirmajame lemiamo mačo sete teko pajausti I.Swiatek jėgą ir susitaikyti su nesėkme – lenkė nušlavė jaunąją varžovę 6:1.

Antrąjį setą C.Gauff pradėjo laimėdama tašką per I.Swiatek padavimą, netrukus laimėjo savo padavimą ir žiūrovams suteikė viltį išvysti sugrįžtančią intrigą. Deja, Lenkijos teniso karalienė buvo nusiteikusi priešingai – laimėjo 5 geimus iš eilės ir nebeleido suabejoti savo jėga.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?