2017 05 07

Pablo Carreno Busta antrąsyk iš eilės pasiekė „Estoril Open“ finalą

Pirmas pagal skirstymą Pablo Carreno Busta laimėjo ispanišką dvikovą ir žengė į „Estoril Open“ turnyro finalą. 21-oji pasaulio raketė šeštadienį 6:3, 6:3 užtikrintai nugalėjo tautietį Davidą Ferrerą.
Pablo Carreno Busta
Pablo Carreno Busta / „Scanpix“ nuotr.

P.C. Bustai tai buvo 21-oji pergalė šį sezoną.

Į „Estoril Open“ turnyro finalą 25-erių Ispanijos tenisininkas pateko antrus metus iš eilės. 21-ą vietą ATP reitinge užimančiam P.C. Bustai tai bus antrasis šio sezono finalas.

Finale P.C. Bustos lauks dvikova su Liuksemburgo atstovu Gillesu Mulleriu, kuris 7:5, 6:4 nugalėjo Keviną Andersoną ir pirmąkart karjeroje pateko į ATP serijos turnyro ant grunto finalą.

„Estoril Open“ finalą pasiekusiems tenisininkams atiteko 150 ATP reitingo taškų ir 45 tūkst. JAV dolerių.