„Pralaimėjau sekmadienį, o dabar laimėjau turnyrą. Tai nuostabu – sunkiai savo sėkme galėjo patikėti pats M.Cecchinato. – Gal tai sapnas. Nežinau.“
Prieš tai ATP serijos turnyruose 25-erių metų italas buvo iškovojęs vos penkias pergales. „Gazprom Hungarian Open“ turnyre jis iškovojo taip pat penkias pergales ir pirmą kartą karjeroje tapo ATP serijos turnyro nugalėtoju.
M.Cecchinato finale 7:5, 6:4 nugalėjo australą Johną Millmaną.
Po šios pergalės italas pakils į rekordines aukštumas pasauliniame reitinge. M.Cecchinato naujai paskelbtoje kvalifikacijoje puikuosis tarp 60-ies geriausių pasaulio žaidėjų.
„Ši diena man yra ypatinga, nes laimėjau pirmą savo tokį trofėjų karjeroje“, – džiaugėsi čempionas.
Šį sezoną ATP serijos turnyruose M.Cecchinato buvo laimėjęs vos vieną susitikimą. Praėjusią savaitę Monte Karlo turnyre jis nugalėjo Damirą Džumhurą. Vengrijoje jis pirmame rate dar kartą nugalėjo tą patį D.Džumhurą, vėliau pasiekė dar keturis laimėjimus.
Turnyro nugalėtojas savo banko sąskaitą papildė ir 90 tūkstančių eurų.
