2017-06-03 19:47

Pirmame sete išsigelbėjęs Stanas Wawrinka nugalėjo vėliau subyrėjusį Fabio Fogninį

Stanas Wawrinka keturis kartus buvo per vieną tašką nuo pralaimėto pirmo seto, tačiau kovojo iki pabaigos, laimėjo pirmą dalį ir vėliau tiesiog sutriuškino kaprizingą italą Fabio Fogninį 7:6 (7:2), 6:0, 6:2.
Stanas Wawrinka
Stanas Wawrinka / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo šešta abiejų tenisininkų akistata karjeroje ir pirma nuo 2014 metų. S.Wawrinka iškovojo penktą pergalę ir dėl patekimo į ketvirtfinalį kovos su Gaelio Monfilso ir Richardo Gasquet poros nugalėtoju.

F.Fogninis šių metų „Roland Garros“ turnyrą pradėjo labai sėkmingai, o akistatoje su S.Wawrinka pirmavo 5:4 ir stojo atlikti padavimų, kurie galėjo nulemti laimėtą pirmą setą

F.Fogninis po nesėkmingos savo padavimų serijos susikūrė dar vieną šansą, kai pirmaudamas 6:5 vėl stojo atlikti savo padavimų ir vėl turėjo progą laimėti pirmą setą. Geimas tapo tikru maratonu. F.Fogninis turėjo tris progas tašku laimėti setą. Tačiau italas ir vėl apmaudžiai nepasinaudojo turėtomis progomis.

Pratęsimą S.Wawrinka laimėjo užtikrintai, o per visą likusį mačą varžovui leido laimėti vos du geimus. Susitikimas truko mažiau nei dvi valandas. Trečia pasaulio raketė iš Šveicarijos septintą kartą karjeroje pasiekė ketvirtą “Roland Garros” varžybų ratą,

Kitame mače ispanas Fernandas Verdasco 6:2, 6:1, 6:3 nugalėjo urugvajaus atstovą Pablo Cuevasą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą