V.Razzano pirmo rato mačą žaidė su po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusia Veronica Cepede Royg iš Paragvajaus.
Karštai vietos aistruolių palaikoma V.Razzano pralaimėjo pirmą setą. Antrame sugebėjo atsitiesti ir pirmavo 5:2. Vardinį kvietimą čempionate dalyvauti gavusi tenisininkė stojo atlikti padavimo, kuris galėjo nulemti laimėtą setą. Tačiau po nesėkmingo pirmo bandymo paduoti, ji pasielgė netikėtai ir antro padavimo metu per kamuoliuką mušė šiam esant ne virš galvos, o kelių aukštyje. Smūgis tikslo nepasiekė ir ji pralaimėjo tašką. Rezultatas geime tapo lygus 40:40.
Toks smūgis gerokai nustebino korte buvusią publiką, kuri net nežinojo kaip reaguoti. Tokius smūgius tenise dažniausiai atlieka tik maži vaikai. Tai tas pats, jeigu krepšininkas atkrintamosiose varžybose svarbią akimirką atsistotų ir baudos metimą atliktų kamuolį laikydamas dviem rankomis tarp kojų, o ne virš pečių.
Vis tik V.Razzano pavyko laimėti kitus du taškus, antrą setą, o vėliau ir mačą 2:6, 6:4, 6:2.
32-ejų metų tenisininkė šiuo metu pasaulio reitinge užima 182-ą vietą. Sėkmingiausiai „Roland Garros“ turnyras jai susiklostė 2009-aisiais metais kai ji pasiekė ketvirtą varžybų ratą. 2012-aisiais metais ji sensacingai nugalėjo Sereną Williams.
Profesionaliame tenise retai pamatysi kai padavimo metu tenisininkas per kamuoliuką mušą šiam esant ne virš galvos, o kelių aukštyje. 17-metis Michaelas Changas taip pasielgė klasika virtusiame 1989-ųjų metų mače su Ivanu Lendlu. Mėšlungio ir dehidratacijos kankinamas jaunuolis tuomet irgi atliko padavimą iš po rankų.
M.Changas laimėjo tą tašką, o vėliau ir turnyrą. Jis tapo jauniausiu visų laikų „Roland Garros“ čempionu.
