2016 03 06

Prancūzija ir JAV užsitikrino vietas Daviso taurės pasaulio grupės ketvirtfinalyje

Prancūzija iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų dvikovoje su Kanados rinktine. Richardas Gasquetas ir Jo-Wilfriedas Tsonga laimėjo šeštadienio vakare vykusį dvejetų mačą prieš Philipo Besterio ir Vaseko Pospisilo duetą. Prancūzai laimėjo rezultatu 7:6 (7:4), 6:1, 7:6 (7:4).
Johnas Isneris
Johnas Isneris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prancūzijos rinktinei penktadienį vienetų mačus nesunkiai laimėjo Gaelis Monfilsas ir Gilles'is Simonas. Jie įveikė Franką Dancevičių ir Vaseką Pospisilą. Kanados komandai dėl traumos negalėjo padėti Milošas Raoničius.

Jungtinės Amerikos Valstijos taip pat iškovojo vietą ketvirtfinalyje. Johnas Isneris iškovojo lemtingą pergalę vienetų mače įveikęs Bernardą Tomičių rezultatu 6:4, 6:4, 5:7, 7:6 (7:4).

Amerikiečių milžinas penktadienį įveikė Samą Grothą, o broliai Bryanai dvejetų varžybose susitvarkė su Lleytono Hewitto ir Johno Peerso duetu.

Australijos rinktinei dėl traumos negalėjo padėti Nickas Kyrgiosas, o B.Tomičius visą savaitę kentėjo dėl riešo traumos.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti