2015-10-04 19:49

Rafaelį Nadalį Pekine lydėjo net 15-a apsauginių

Rafaelis Nadalis atvyko į Pekiną ir dalyvaus ATP 500 serijos „China Open“ turnyre. Septintą vietą pasaulio reitinge užimantis ispanas tapo sunkiai prieinamas aistruoliams, nes jis nuolat yra apsuptas apsaugos darbuotojų. Tennisworldusa praneša, kad R.Nadalį į paprastą treniruotę lydėjo net 15-os apsauginių komanda.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / Tennisworldusa nuotr.
Temos: 1 Rafaelis Nadalis

Kinijoje teniso žvaigždės visada yra saugomos ypatingai. Tačiau tokia didelė apsaugos darbuotojų palyda nėra naujiena ir Europoje. Šiemet po skandalo, kai į aikštę prie Rogerio Federerio atbėgo autografo paprašyti norėjęs aistruolis, Šveicarijos tenisininką ėmė saugoti net 14-a apsaugos darbuotojų.

R.Nadalis pirmą ir paskutinį kartą „China Open“ turnyro nugalėtoju tapo 2005-aisiais metais. Per paskutinius trejus metus Pekino turnyre nenugalimas lieka Novakas Džokovičius. 

Tennisworldusa nuotr./Rafaelis Nadalis
Tennisworldusa nuotr./Rafaelis Nadalis

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą