2018 01 21

Rafaelis Nadalis – „Australian Open“ ketvirtfinalyje

Pirmą vietą pasaulio reitinge užimantis Rafaelis Nadalis pateko į „Australian Open“ ketvirtfinalį. Ispanijos tenisininkas po atkaklios ir beveik keturias valandas trukusios kovos 6:3, 6:7(4:7), 6:3, 6:3 nugalėjo argentinietį Diego Schwartzmaną.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

R.Nadalis „Australian Open“ turnyro ketvirtfinalį pasiekė dešimtą kartą karjeroje.

„Puiki kova, jis geras mano draugas ir tai buvo sudėtingiausias mano mačas kol kas šiais metais, – po pergalės kalbėjo Rafa. – Vienas toks mačas, ko gero, išeina į naudą. Tai parodo, kad korte galiu kovoti keturias valandas. Patyriau daug spaudimo. Tai buvo geras patikrinimas.“

R.Nadalis jau užsitikrino, kad ir po „Didžiojo kirčio“ turnyro Melburne liks pirmoje pasaulio reitingo vietoje. Praėjusiais metais šios turnuyro finale jis nusileido Rogeriui Federeriui.

Dėl patekimo į pusfinalį ispanas kovos su Marinu Čiličiumi. Šeštas pagal skirstymą Kroatijos tenisininkas 6:7(2:7), 6:3, 7:6(7:0), 7:6(7:3) nugalėjo ispaną Pablo Carreno Bustą.

„Tai buvo sunki kova. Labai sėkmingai sužaidžiau pabaigas.“ – sėkmingu rezultatu ir 100-aja pergale „Didžiojo kirčio“ turnyruose džiaugėsi M.Čiličius.

R.Nadalis atviro Australijos teniso čempionato nugalėtoju tapo tik vieną kartą – 2009-aisiais metais.