2018 04 19

Rafaelis Nadalis Monte Karlo grunte išmurkdė Rusijos talentą

Rafaelis Nadalis užtikrintai žygiuoja link vienuolikto Monte Karlo turnyro čempiono titulo. Pirma pasaulio raketė iš Ispanijos 6:3, 6:2 nugalėjo rusą Kareną Khachanovą ir pasiekė jau 65-ą pergalę „Rolex Monte-Carlo Masters“ turnyre.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

Šią savaitę R.Nadalis gali pasiekti ir dar vieną rekordą. Triumfas Monte Karle taptų jau 31-u karjeroje laimėtu „Masters“ serijos turnyru.

Ketvirtfinalyje ispanas kovos su puikią formą ant grunto dangos demonstruojančiu Dominicu Thiemu. Austrijos atstovas po trijų setų kovos nugalėjo du kartus šio turnyro čempioną Novaką Džokovičių.

Iki šiol R.Nadalis ir D.Thiemas buvo susitikę septynis kartus. Penkias pergales pasiekė ispanas.

Akistatoje su K.Khachanovu grunto karalius laimėjo pirmus tris geimus ir 12-a iš 17-os pirmų taškų. Rusijos tenisininkas sušvelnino atsilikimą iki 3:4, tačiau tuomet Rafa laimėjo keturis geimus iš eilės ir sėkmingai užbaigė visus reikalus aštuntfinalyje. Mačas truko 80 minučių.

R.Nadalis po „Australian Open“ turnyro dėl traumos nežaidė beveik tris mėnesius. Tačiau dabar iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.