2017 10 07

Rafaelis Nadalis pasiekė 60-ą sezono pergalę ir pateko į „China Open“ finalą

Rafaelis Nadalis nugalėjo Grigorą Dimitrovą ir pateko į Kinijoje vykstančio ATP 500 serijos turnyro finalą. Pirmą vietą pasaulio reitinge užimantis ispanas šventė pergalę 6:3, 4:6, 6:1. Tai buvo jau 60-as R.Nadalio laimėjimas sezone.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

„Labai džiaugiuosi žaidimu šią savaitę. Ypač po labai sunkios pirmos dienos, – kalbėjo R.Nadalis. – Esu finale. Dar vienas šansas rytoj sužaisti dideliame mače. Man tai yra svarbu. Štai kodėl aš treniruojuosi kiekvieną dieną.“

Tai buvo dešimta abiejų žaidėjų akistata karjeroje ir devinta ispano pergalė. G.Dimitrovas vienintelę pergalę prieš R.Nadalį buvo iškovojęs kaip tik šiame turnyre. Praėjusiais metais bulgaras įveikė Rafą ketvirtfinalyje.

R.Nadalis siekia šešto čempiono titulo šį sezoną ir antro „China Open“ nugalėtojo titulo.

G.Dimitrovas iš paskutinių vienuolikos mačų laimėjo devynis ir turi gerus šansus pirmą kartą karjeroje patekti į finalinį sezono „Nitto ATP Finals“ turnyrą.