2017 11 19

Riaumojantis Grigoras: „ATP Finals“ čempionu tapo bulgaras debiutantas

Grigoras Dimitrovas iškovojo kol kas didžiausią karjeros pergalę. Bulgarijos tenisininkas prestižiniame ir baigiamajame sezono „ATP Finals“ turnyro finale 7:5, 4:6, 6:3 nugalėjo Davidą Goffiną iš Belgijos ir tapo čempionu.
Grigoras Dimitrovas
Grigoras Dimitrovas / „Scanpix“ nuotr.

Nuo 1998-ųjų metų Alexo Corretja pasiekimo G.Dimitrovas tapo pirmuoju „ATP Finals“ turnyro debiutantu iškart jame triumfavusiu.

Bulgarijos tenisininkas laimėjo visus penkis žaistus mačus Londone ir gaus įspūdingą premiją – 1500 reitingo taškų ir 2,5 milijono dolerių.

G.Dimitrovas pakils ir į rekordinę – trečią vietą pasaulio reitinge.

Tai buvo šeštą abiejų tenisininkų akistata karjeroje ir penkta Grigoro pergalė. Šiame turnyre jie susitiko antrą kartą šiemet. Grupės varžybose G.Dimitrovas sutriuškino D.Goffiną 6:0, 6:2.

Belgijos tenisininkui taip pat bus dosniai atlyginta už patekimą į finalą. D.Goffinas gaus 800 reitingo taškų ir 1,2 milijono dolerių.