2014 01 08

Ričardas Berankis be vargo įveikė italą ir žengė žingsnį Australijos teniso čempionato link

Trečiadienį prasidėjo pirmojo 2014 metų „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyro – atvirojo Australijos teniso čempionato, kurio prizų fondą sudaro beveik 37 mln. JAV dolerių, atrankos varžybos.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sėkmingai vyrų vienetų varžybų kvalifikaciją pradėjo vienintelis turnyre žaidžiantis Lietuvos tenisininkas bei keturioliktas pagal skirstymą atrankoje 23-jų metų Ričardas Berankis. Pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis 130-ąją vietą lietuvis pirmajame rate vos per 56 minutes 6:2, 6:3 nugalėjo 27-erių metų italą Gianlucą Naso (ATP-278).

Užsitikrinęs 8 ATP reitingo taškus R.Berankis antrajame kvalifikacijos rate žais su 31-erių metų brazilu Andre Ghemasu (ATP-226), kuris trečiadienį 6:4, 6:4 įveikė 26-erių metų ukrainietį Denisą Molčanovą (ATP-322).

2013 metais atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse R.Berankis nesunkiai įveikė kvalifikacinį barjerą ir pagrindinėse varžybose įveikė ukrainietį Sergejų Stachovskį, nugalėjo vokietį Florianą Mayerį, tačiau šešioliktfinalyje 3:6, 4:6, 5:7 nusileido vėliau finale žaidusiam škotui Andy Murrayui.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?