J.Tipsarevičius jau anksčiau buvo užsitikrinęs vietą pagrindinėse šio turnyro varžybose. Serbas planuoja sugrįžti į profesionalų varžybas po pusantrų metų pertraukos. J.Tisparevičius ilgai gydėsi kojos traumą.
Geriausias Lietuvos tenisininkas R.Berankis buvo ketvirtas už pagrindinių varžybų dalyvių brūkšnio, tačiau išsibraukus Rogeriui Federeriui, Richardui Gasquet, Nickui Kyrgiosui ir Philippui Kohlschreiberiui, užėmė vieno iš šių žaidėjų vietą.
Vien už patekimą į prestižinį „Masters“ serijos turnyrą Majamyje, žaidėjai gauna 10 reitingo taškų ir 10 tūkst. dolerių. Turnyro čempionui atiteks 1000 reitingo taškų ir 900 tūkst. dolerių.
Majamio turnyras prasidės iškart pasibaigus pirmajam metų „Masters“ serijos turnyrui Indian Velse. Po burtų traukimo ceremonijos, kovo 23-ią dieną R.Berankis sužinos varžovą pirmame turnyro rate.
„Miami Open“ turnyre dalyvaus geriausi pasaulio teniso žaidėjai. Čempiono titulą gins Novakas Džokovičius.

