2012-09-10 07:23

Serena Williams finale palaužė Viktoriją Azarenką ir tapo „US Open“ čempione

Serena Williams pademonstravo kovotojos charakterį, atsitiesė iš sudėtingos situacijos ir „US Open“ finale rezultatu 6:2, 2:6, 7:5 nugalėjo pirmą pasaulio raketę Viktoriją Azareanką. 30 metų amerikietė tapo jau 15-o karjeroje „Didžiojo kirčio“ turnyro nugalėtoja.
Serena Williams
Serena Williams / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Aš tikrai jau ruošiau vicečempionės kalbą“, – apie dramatišką kovą kalbėjo S.Williams.

Tačiau šios kalbos neprireikė, nes Amerikos teniso veteranė dar kartą pademonstravo, kad prispausta prie sienos ji nepalūžta ir pradeda žaisti dar geriau. V.Azarenka trečiame sete pirmavo 5:4 ir stojo atlikti padavimus, kurie galėjo nulemti mačo baigtį, tačiau S.Williams nepasidavė ir išplėšė pergalę.

Iš vienuolikos tarpusavio susitikimų amerikietė dešimt kartų nugalėjo Baltarusijos atstovę.

„Man ji visų laikų geriausia žaidėja. Ji žaidimą perkėlė į kitą lygį, – apie varžovę kalbėjo 23 metų V.Azarenka. – Tačiau aš turiu likti pozityvi, nes jaučiu, kad kiekvienas mačas su Serena mane stumia į priekį. Aš žaidžiu vis geriau. Esu jai dėkinga už tai.“

S.Williams ketvirtą kartą tapo Niujorke vykstančio turnyro nugalėtoja. Pirmą kartą „US Open“ čempione tapo būdama vos 17-os metų 1999 metais. 

„Taip trys dekados – 90-ieji, 2000-ieji, 2010-ieji. Tai tikrai kieta“, – apie pergalingus 13-a metų kalbėjo S.Williams.

Amerikietė vienintelė šį sezoną laimėjo du „Didžiojo kirčio“ turnyrus. V.Azarenka išliko pirmoje WTA reitingo vietoje. S.Williams liko ketvirta.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą