Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
2016 09 04

Stanas Wawrinka vos išsigelbėjo mače su 64 pasaulio rakete

Trečioji pasaulio raketė Stanas Wawrinka buvo per tašką nuo pralaimėjimo ketvirtojo seto pratęsime, tačiau sugebėjo atsitiesti, išlyginti rezultatą setais bei triumfuoti penktajame. Šveicaras per daugiau nei keturias valandas nugalėjo britą Danielį Evansą rezultatu 4:6, 6:3, 6:7 (6:8), 7:6 (10:8), 6:2.
Stanas Wawrinka
Stanas Wawrinka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

S.Wawrinka ketvirtojo seto „tiebreak'e“ vaikščiojo ant bedugnės krašto. Jis atsiliko rezultatu setais 1:2, o pratęsime D.Evansas pirmavo 6:5. Tačiau šveicaras akimirksniu išlygino rezultatą ir laimėjo ketvirtąjį bei penktąjį setus.

Šiame mače Šveicarijos tenisininkas laimėjo 78 proc. savo pirmųjų padavimų ir atliko 12 neliečiamų kirčių. Jis penkis kartus palaužė varovą, o pats pralaimėjo tris savo padavimų serijas.

Į ketvirtąjį „US Open“ etapą S.Wawrinka pateko aštuntą kartą savo karjeroje, o geriausiai Niujorke pasirodė 2013 ir 2015 metais, kuomet rungtyniavo pusfinalyje.

Šveicaras kitame turnyro etape susitiks su ukrainiečiu Ilja Marčenko.

Po lėto starto pergalę trečiame „US Open“ čempionato etape iškovojo ir japonas Kei Nishikoris. Jis nugalėjo 42 vietą pasaulio reitinge užimantį prancūzą Nicolas Mahut 4:6, 6:1, 6:2, 6:2.

Ivo Karlovičius atliko 14 neliečiamų padavimų ir to užteko pergalei prieš antrojo šimtuko tenisininką Jaredą Donaldsoną. Kroatas nugalėjo rezultatu 6:4, 7:6 (7:3), 6:3.

Nickas Kyrgiosas laimėjo pirmąjį setą prieš ukrainietį I.Marčenko, tačiau iš mačo pasitraukė dėl klubo traumos. Mačas baigėsi australo nesėkme 6:4, 4:6, 1:6.

Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius