2019 05 09

Titulo gynyba Madride tęsiasi – A.Zverevas prasibrovė į ketvirtfinalį

2018 metų „Mutua Madrid Open“ čempionas turnyro aštuntfinalyje išgyveno tikrą dramą, tačiau galiausiai sugebėjo patekti į varžybų ketvirtfinalį.
Alexanderis Zverevas
Alexanderis Zverevas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vokietijos supertalentas po 2 valandas ir 9 minutes trukusios kovos 3:6, 6:4, 6:4 palaužė tik per kvalifikaciją į turnyrą patekusį lenką Hubertą Hurkašą (ATP-52).

22-ejų Lenkijos tenisininkas komfortabiliai laimėjo pirmą setą, o apsukų nemažino ir antrajame. Lenkas pirmasis laimėjo oponentų padavimo seriją ir išsiveržė į priekį 4:3, tačiau tuomet pagaliau savo žodį tarė ketvirtoji pasaulio raketė.

A.Zverevas laimėjo tris geimus iš eilės ir iš oponento panosės nugvelbė antrąjį setą. Trečiajame Saša ir vėl atsilikinėjo (0:2), tačiau sugebėjo sugrįžti ir galiausiai laimėti dramatišką ATP talentų mūšį.

Praėjusią savaitę patyrus fiasko Miunchene, vokietis į trečią ATP reitingo vietą užleido Rogerį Federerį. Dabar, kuomet A.Zverevas gina net 1000 ATP reitingo taškų, į nugarą tenisininkui kvėpuoja ir austras Dominicas Thiemas.

Ketvirtfinalyje vokiečio lauks vienas karščiausių ATP turo žaidėjų - šeštą pergalę iš eilės iškovojęs Stefanos Tsitsipas (ATP-9).

Graikas užtikrintai 6:3, 6:4 susitvarkė su kortų šeimininku Fernandu Verdasco (ATP-38).

Praėjusią savaitę 20-metis laimėjo ATP 250 taškų turnyrą Estorilyje, Portugalijoje.