2017 03 13

Veteranų akistatoje Rogeris Federeris pasiekė žaibišką pergalę

Rogeris Federeris puikiu žaidimo pradėjo Indian Velse vykstančio „BNP Paribas Open“ turnyrą ir vos per 51-ą minutę 6:2, 6:1 sutriuškino metais vyresnį kitą teniso veteraną iš Prancūzijos Stephane‘ą Robertą. 35-erių metų Šveicarijos tenisininkas mače turėjo penkias galimybes tašku laimėti varžovo padavimų serijas ir visomis jomis sėkmingai pasinaudojo.

„Manau, kad mačai tikrai susiklostė gerai. Sėkmingai pradėjau. Pagavau ritmą, mačiau kamuolį. Tikrai esu labai patenkintas kaip viskas išėjo, – po pergalės kalbėjo R.Federeris. – Kitame etape viskas bus kitaip. Todėl aš ir vėl turiu būti pasirengęs.“

Indian Velso turnyre R.Federeris pasiekė 53-ią pergalę karjeroje. Dykumos turnyre šveicaras per visą karjerą patyrė 11-a nesėkmių, o šių varžybų čempionu tapo keturis kartus. Paskutinį kartą „BNP Paribas Open“ turnyrą jis laimėjo 2014-ais metais, kai finale nugalėjo Novaką Džokovičių.

Po sugrįžimo į tenisą R.Federeris demonstravo puikią sportinę formą, nugalėjo Staną Wawrinką, Rafaelį Nadalį ir tapo „Australian Open“ čempionu. Praėjusią savaitę šveicaras patyrė netikėtą pralaimėjimą Dubajuje, kai nusileido Jevgenijui Donskojui.

Trečiame varžybų rate R.Federeris kovos su amerikiečiu Steve‘u Johnsonu, kuris po dvi valandas ir 14-a minučių trukusios alinančios kovos 6:4, 3:6, 7:6 (7:4) nugalėjo Keviną Andersoną iš Pietų Afrikos Respublikos.

R.Federeris praėjusiais metais Vimbldone užtikrintai po trijų setų kovos nugalėjo S.Johnsoną.

Vyrų varžybų antro rato rezultatai:

(4) Kei Nishikoris (Japonija) – Danielis Evansas (Didžioji Britanija) 6:3, 6:4;
(5) Rafaelis Nadalis (Ispanija) – Guido Pella (Argentina) 6:3, 6:2;
(2) Novakas Džokovičius (Serbija) – Kyle‘as Edmundas (Didžioji Britanija) 6:4, 7:6 (7:5);
(9) Rogeris Federeris (Šveicarija) – Stephane‘as Robertas (Prancūzija) 6:2, 6:1
(12) Grigoras Dimitrovas (Bulgarija) – Michailas Južnas (Rusija) 6:4, 6:0;
(31) Juanas Martinas del Potro (Argentina) – Federico Delbonis (Argentina) 7:6 (7:5), 6:3;
(17) Jackas Sockas (JAV) – (Q) Henri Laaksonenas (Šveicarija) 6:3, 0:6, 6:4;
(18) Aleksandras Zverevas (Vokietija) – Facundo Bagnis (Argentina) 7:6 (12:10), 6:3;
Donaldas Youngas (JAV) – (23) Samas Querrey (JAV) 6:3, 3:6, 6:3;
(24) Steve‘as Johnsonas (JAV) – Kevinas Andersonas (PAR) 6:4, 3:6, 7:6 (7:4);
(WC) Tayloras Fritzas (JAV) – (6) Marinas Čiličius (Kroatija) 4:6, 7:5, 6:4;
(15) Nickas Kyrgiosas (Australija) – Horacio Zeballosas (Argentina) 6:3, 6:4;
Malekas Jaziris (Tunisas) – (32) Marcelis Granollersas (Ispanija) 7:5, 6:3;
(26) Fernando Verdasco (Ispanija) – Pierre‘as-Hugues Herbertas 7:6 (7:5), 6:1;
(14) Lucas Pouille (Prancūzija) – Janas-Lennardas Struffas (Vokietija) 6:3, 6:2;
(25) Gillesas Mulleris (Liuksemburgas) – Jiri Vesely‘is (Čekija) 7:6 (7:1), 6:1;